
Батарея універсальна TheGeneral 20000mAh, QuikPower, 10W, black (40011922-01)
- Готово до відправки
- Код: TZK1485079
1 486 ₴
Виготовлений з міцного ABS пластику та алюмінієвого сплаву, він має два порти USB і Type-C для вихідної зарядки, а також входи Type-C та Lightning для зарядки самого пристрою.\nЗавдяки ємності 20000 mAh, QuikPower забезпечує кілька циклів зарядки для різних гаджетів. Пристрій підтримує швидку зарядку PD потужністю 10 Вт, що дозволяє значно скоротити час зарядки.<\/p>
Світлодіодний дисплей у стилі годинника постійно інформує про залишкову потужність, а компактні розміри і вага 480 г дозволяють зручно переносити пристрій.\nДодатково пристрій оснащений системою захисту від короткого замикання, перезарядки та низької напруги, що робить його безпечним у використанні. Джерелом живлення виступає літій-полімерна батарея. Подвійне світлодіодне освітлення забезпечує додаткову функціональність. <\/p>
Ключові характеристики: <\/p>
- Ємність: 20000 mAh <\/li>
- Розміри: 16.6 х 8.1 х 2.3 см <\/li>
- Матеріали: ABS пластик, алюмінієвий сплав <\/li>
- Вага: 480 г\nПотужність: 10.5 Вт<\/li><\/ul><\/p><\/p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | TheGeneral |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для роутеру |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | Lightinihg |
| Артикул | 40011922-01 |
| Вага | 0.48 кг |
| Вихідний струм | 2 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2.1 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від перезаряду |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 10 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Мoдель | 20000mAh, QuikPower, 10W, black |
| Особливості | Power Delivery |
| Розмір | 16.6 х 8.1 х 2.3 см |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | найкращі |
- Ціна: 1 486 ₴