Фото-сумка Vanguard bag Vesta Aspire 21 Navy (DAS301104)
- Готово до відправки
- Код: TZK1444542
3 231 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фото-сумка Vanguard bag Vesta Aspire 21 Navy (DAS301104)Готово до відправки
3 231 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір - темно-синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DAS301104 |
| Вага | 320 г |
| Висота основного відсіку | 19.5 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина основного відсіку | 13.5 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | bag Vesta Aspire 21 Navy |
| Ширина основного відсіку | 22 см |
- Ціна: 3 231 ₴