Фото-сумка Vanguard Backpack VEO GO 46M Black (4719856247199)
- Готово до відправки
- Код: TZK1444887
7 258 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фото-сумка Vanguard Backpack VEO GO 46M Black (4719856247199)Готово до відправки
7 258 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип - рюкзак, Призначення - для дзеркальних фотокамер, Матеріал - полієстер, Колір - чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4719856247199 |
| Вага | 1000 м |
| Висота | 47 см |
| Висота основного відсіку | 46 см |
| Водостійкість | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 14 см |
| Глибина основного відсіку | 10.5 см |
| Дзеркальні фотокамери | 2 |
| Країна виробництва | США |
| Кількість відсіків | 12 |
| Матеріал | полієстер |
| Мoдель | Backpack VEO GO 46M Black |
| Ноутбук | 13 '' |
| Об'єктиви | 2 |
| Планшет | 10 '' |
| Плечовий ремінь | Да |
| Призначення | для дзеркальних фотокамер |
| Спосіб закриття | застібка |
| Ширина | 29 см |
| Ширина основного відсіку | 26.5 см |
| Штативи | 1 |
- Ціна: 7 258 ₴