Фото-сумка Vanguard Backpack VEO GO 42M Black (4719856247175)
- Готово до відправки
- Код: TZK1459488
6 529 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фото-сумка Vanguard Backpack VEO GO 42M Black (4719856247175)Готово до відправки
6 529 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип - рюкзак, Призначення - для дзеркальних фотокамер, для відеокамер, для штативів, для об'єктивів, для спалахів, для аксесуарів, Матеріал - полієстер, Колір - чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для аксесуарів |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4719856247175 |
| Вага | 1150 г |
| Висота | 43 см |
| Висота основного відсіку | 42 см |
| Водостійкість | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 13 см |
| Глибина основного відсіку | 9.5 см |
| Дзеркальні фотокамери | 2 |
| Додаткові відділення | для кабелів |
| Країна виробництва | США |
| Кількість відсіків | 21 |
| Матеріал | полієстер |
| Мoдель | Backpack VEO GO 42M Black |
| Ноутбук | 13 '' |
| Об'єктиви | 2 |
| Спосіб закриття | застібка |
| Ширина | 26 см |
| Ширина основного відсіку | 24.5 см |
| Штативи | 1 |
- Ціна: 6 529 ₴