Радіокерована іграшка ZIPP Toys Квадрокоптер DragonFly з додатковим акумулятором (S19)
- Готово до відправки
- Код: TZK1198108
2 962 ₴
Квадрокоптер \" Dragonfly\" - більш серйозна модель літального безпілотного апарату з можливістю відеозйомки. Модель оснащена 6-осьовим гіроскопом. Працює \" Dragonfly\" на літієвому акумуляторі 3,7 V на 2000 mAh. Час повної зарядки складає 180 хвилин. Дистанція польоту складає 120 метрів.<\/p>
Дрон оснащений wi-fi камерою, яка може управлятися за допомогою програми на мобільному пристрої. Крім того, є можливість регулювання кута нахилу камери і передачі відео в реальному часі. Пульт керування працює на трьох батарейках типу АА (в комплект не входять). Для більшої зручності в пульт можна зафіксувати телефон, і одночасно керувати і стежити за польотом в реальному часі.<\/p>
- Розміри квадрокоптера в складеному вигляді: 12х16х3,5 см.<\/li>
- Розміри в розкладеному вигляді із захистом лопатей: 35х35,5х3,5 см.<\/li><\/ul>
Рух квадрокоптера:<\/p>
- Вниз\/вгору\/вперед\/назад.<\/li>
- Вліво\/вправо по горизонталі.<\/li>
- Повороти вправо\/вліво.<\/li>
- Фліпи (перевороти) на 360°<\/li>
- Зліт\/приземлення однією кнопкою.<\/li>
- Утримання висоти\/термінова зупинка \/перемикання швидкості.<\/li>
- Headless mode (\" безголовий режим\" ).<\/li>
- Управління з телефону.<\/li>
- Фото відео за допомогою жестів.<\/li><\/ul>
<\/p>Характеристики камери:
<\/span><\/p>
- Фото - 4096х2160 пікселів.<\/li>
- Відео - 1920х2160 пікселів.<\/li><\/ul>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Zipp Toys |
| Розміри | |
| Вага | 182 г |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3.7 V 2000 mAh Li-ion |
| Артикул | S19 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Клас | повітряний транспорт |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | квадрокоптер, пульт керування, камера |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | Квадрокоптер DragonFly з додатковим акумулятором |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Тип | квадрокоптер |
- Ціна: 2 962 ₴