Килимок для мишки Razer Goliathus CHROMA Extended Mercury (RZ02-02500314-R3M1)
- Готово до відправки
- Код: TZK1038353
3 893 ₴
Нехай буде світло!<\/h3>
Razer Goliathus Chroma тепер оснащений різнокольоровим підсвічуванням з можливістю синхронізації з іншими пристроями. Його мікротекстурована тканинна поверхня оптимізована як для швидкісного, так і для точкового стилю. Килимок Razer Goliathus Chroma гарантує неперевершену точність незалежно від вашого стилю гри. Оптимальна підтримка всіх видів сенсорів, стилів гри і налаштувань чутливості забезпечує якісне зчитування сигналу і відмінні швидкісні характеристики.<\/p>
На базі Razer Chroma<\/h3>
Завдяки повному спектру з 16,8 млн колірних відтінків на базі Razer ChromaTM ваш килимок Razer Goliathus Chroma буде відображати ігрові оповіщення та ефекти. Крім того, ви можете самостійно вибрати будь-який вподобаний відтінок.<\/p>
Поліпшення параметрів будь-яких ігрових мишок<\/h3>
Килимок Razer Goliathus Chroma оптимально підходить для всіх налаштувань чутливості і видів сенсорів. Незалежно від того, чи граєте ви з високою або низькою чутливістю, лазерним або оптичним сенсором, зчитування сигналу завжди буде якісним для забезпечення надійного управління в грі.<\/p>
Швидкий і точний<\/h3>
Мікротекстурована тканинна поверхня дозволяє досягти чудового балансу контролю і швидкості для швидкісного або більш точного стилю гри. Кожен рух вказівника миші в точності відповідає самим рухам миші, забезпечуючи абсолютну влучність в найбільш напружених ігрових епізодах.<\/p>
Гармонійна синхронізація<\/h3>
Синхронізація кольорів між різними пристроями дозволить всім вашим пристроям з підтримкою Razer Chroma підсвічуватися в унісон - всі налаштування доступні в Razer Synapse 3.<\/p>
Приберіть кабель з дороги<\/h3>
Завдяки вбудованому кріпленню для кабелю ви зможете прибрати надлишки кабелю миші з килимка, щоб повністю зосередитися на грі.<\/p>
Завжди залишається на своєму місці<\/h3>
Razer Goliathus Chroma має гумову основу, що запобігає ковзанню, тому він збереже надійне зчеплення з поверхнею столу під час найпотужніших переміщень і раптових рухів, навіть в найбільш напружених матчах.<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ02-02500314-R3M1 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додатково | прогумована основа запобігає ковзання килимка по самим гладких поверхнях |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума + тканина |
| Мoдель | Goliathus CHROMA Extended Mercury |
| Особливості | З підсвіткою |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 920х294х3мм |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
- Ціна: 3 893 ₴