Фото-сумка Vanguard Backpack Vesta Aspire 41 Gray (4719856247861)
- Готово до відправки
- Код: TZK1444758
4 884 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фото-сумка Vanguard Backpack Vesta Aspire 41 Gray (4719856247861)Готово до відправки
4 884 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип - рюкзак, Призначення - для дзеркальних фотокамер, Матеріал - полієстер, Колір - сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Країна виробник | США |
| Колір | Сірий |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативна місткість | об'єктив і спалах |
| Артикул | 4719856247861 |
| Вага | 770 г |
| Висота | 46.5 см |
| Висота основного відсіку | 41 см |
| Водостійкість | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Глибина | 22 см |
| Глибина основного відсіку | 15 см |
| Дзеркальні фотокамери | 2 |
| Додаткові відділення | для кабелів |
| Країна виробництва | США |
| Кількість відсіків | 14 |
| Матеріал | полієстер |
| Мoдель | Backpack Vesta Aspire 41 Gray |
| Об'єктиви | 2 |
| Планшет | 10 '' |
| Призначення | для дзеркальних фотокамер |
| Спосіб закриття | застібка |
| Ширина | 25.5 см |
| Ширина основного відсіку | 22.5 см |
| Штативи | 1 |
- Ціна: 4 884 ₴