Мобільний телефон Xiaomi Poco X8 Pro 12\/512GB White (1191428)
- Готово до відправки
- Код: TZK1484342
20 499 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільний телефон Xiaomi Poco X8 Pro 12\/512GB White (1191428)Готово до відправки
20 499 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стан товару - Новий, 6.59\" , 1268 x 2756, 120 Гц, CPU - Mediatek Dimensity 8500, 12 Gb, 512 Gb, 50 + 8 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 20 Mpx, Infrared port, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6500 mAh, гіроскоп, швидке заряджання, стереодинаміки, білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Оснащення | Стереодинаміки |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 201.5 г |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6500 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 1191428 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Відеоядро | Mali-G720 MC8 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.59\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.5 + f\/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.2 |
| Запис відео основної камери | 4K \/ 3840x2160 \/ стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD\/1920х1080\/стереозвук |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Комплект постачання | документація |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мoдель | Poco X8 Pro 12\/512GB White |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | Телефонна книга |
| Основна камера | 50 + 8 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 90W |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G |
| Процесор | Mediatek Dimensity 8500 |
| Дозвіл екрану | 1268 x 2756 |
| Розміри (мм) | 157.5 x 75.2 x 8.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 20 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 3.4 GHz |
- Ціна: 20 499 ₴