
Диск пильний Einhell TCT KWB, 216х30 мм, 48 зуб. (588251)
- Готово до відправки
- Код: TZK1210716
796 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З твердосплавними пластинами, швидкі, чистові розрізи з кромками без вырывов. Чистові зубці, для ручних циркулярних пив. Для обробки цільної деревини, облицьованих деревостружкових плит (кухонних стільниць та робочих поверхонь), столярних, деревно-стружкових і твердоволокнистых плит, а також склопластиків.<\/p><\/div><\/div>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Einhell |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 588251 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість зубів/сегментів | 48 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Мoдель | TCT KWB, 216х30 мм, 48 зуб. |
| Робочий матеріал | деревина |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Швидкість обертання | 8900 об//хв |
| Ширина пропилу | 2.4 мм |
- Ціна: 796 ₴