Диск пильний Einhell TCT KWB до торцової пилки, 216х30 мм, 60 зубц (588261)
- Готово до відправки
- Код: TZK1215339
800 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пильний Einhell TCT KWB до торцової пилки, 216х30 мм, 60 зубц (588261)Готово до відправки
800 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робочий матеріал - деревина, Діаметр зовнішній - 216 мм, кількість предметів в упаковці - 1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Einhell |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 588261 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додаткові характеристики | сегментний |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Мoдель | TCT KWB до торцової пилки, 216х30 мм, 60 зубц |
| Робочий матеріал | деревина |
| Швидкість обертання | 8300 об//хв об/хв |
- Ціна: 800 ₴