Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Micron (CT2K8G4DFRA32A)
- Готово до відправки
- Код: TZK1347464
9 109 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Micron (CT2K8G4DFRA32A)Готово до відправки
9 109 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DDR4, 8 ГБ, 16 ГБ, У наборі - 1, 2, Частота пам'яті - 3200 МГц, Таймінги - CL22-22-22, Напруга живлення - 1.2 В
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Країна виробник | Тайвань |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT2K8G4DFRA32A |
| Гарантія, міс | 60 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz |
| Об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Таймінги | CL22-22-22 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
- Ціна: 9 109 ₴