Мобільний телефон Blackview FORT 1 6\/256GB Orange (6931548323617)
- Готово до відправки
- Код: TZK1483695
9 542 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільний телефон Blackview FORT 1 6\/256GB Orange (6931548323617)Готово до відправки
9 542 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стан товару - Новий, 6.56\" , 1612 х 720, 90 Гц, CPU - Unisoc T615, 6 Gb, 256 Gb, 16 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 10000 mAh, гіроскоп, швидке заряджання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Оснащення | Швидке заряджання |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 310 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T615 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 6931548323617 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.56\" |
| Клас телефону | Захищені |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | FORT 1 6\/256GB Orange |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | Android OS |
| Органайзер | Телефонна книга |
| Основна камера | 16 + 2 Mpx |
| Особливості | IP68 & IP69K |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Розміри (мм) | 176.15x80.1x17.5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також шукають | протиударні |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
- Ціна: 9 542 ₴