Мобільний телефон Blackview BV8200 12\/256GB Green (6931548319245)
- Готово до відправки
- Код: TZK1483502
12 053 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мобільний телефон Blackview BV8200 12\/256GB Green (6931548319245)Готово до відправки
12 053 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стан товару - Новий, 6.49\" , 1080 x 2400 pixels, 60 Гц, CPU - MediaTek Helio G100, 12 Gb, 256 Gb, 50 + 13 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 8800 mAh, гіроскоп
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 370 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | 6931548319245 |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP2 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.49\" |
| Запис відео основної камери | Full HD// 1920х1080// стереозвук |
| Клас телефону | Захищені |
| Комплект постачання | Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | BV8200 12\/256GB Green |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 14 |
| Органайзер | Телефонна книга |
| Оснащення | гіроскоп |
| Основна камера | 50 + 13 Mpx |
| Особливості | IP69K |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 4G |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2400 pixels |
| Розміри (мм) | 174.6 х 81.1 х 16.5 мм |
| Розширення пам'яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Також шукають | протиударні |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
- Ціна: 12 053 ₴