Лопата Verto штыковая T-REX, металлическая ручка (15G003)
- Готово до відправки
- Код: TZK1335885
1 733 ₴
<\/div>
Робоча частина лопати виконана з високоякісної загартованої сталі, загострена, зі спеціальними зубчастими краями, що легко проникає в кам'янистий грунт або через щільну кореневу систему. <\/span><\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 15G003 |
| Тип інструмента | лопата штикова |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина | 115 см |
| Застосування | будівельні роботи |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | один предмет |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | штикова T-REX, металева ручка |
| Рукоятка в комплекті | Да |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 1 733 ₴