Кулер до корпусу Xilence XF073
- Готово до відправки
- Код: TZK1483876
1 646 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер до корпусу Xilence XF073Готово до відправки
1 646 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
діаметр вентиляторів - 120 мм, 2000RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, 4-pin, Підсвітка - є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XF073 |
| Вага | 0.498 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Мoдель | XF073 |
| Номінальна швидкість обертання | 1100RPM |
| Підсвітка | є |
| Розмір | 125 x 360 x 25 мм |
| Тип роз'ясненнями єму підключення | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 1 646 ₴