Кулер до корпусу Xilence XC335
- Готово до відправки
- Код: TZK1483090
470 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер до корпусу Xilence XC335Готово до відправки
470 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
діаметр вентиляторів - 92 мм, 2800RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XC335 |
| Вага | 0.31 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 2800RPM |
| Мoдель | XC335 |
| Номінальна швидкість обертання | 1000RPM |
| Розмір | 105 x 95 x 69 мм |
| Тип роз'ясненнями єму підключення | 4-pin |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 470 ₴