Кулер до корпусу Lian Li UNI Fan SL WIRELESS LCD 120-3, Black (G99.12SLLCD1W3B.00)
- Готово до відправки
- Код: TZK1483803
8 287 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер до корпусу Lian Li UNI Fan SL WIRELESS LCD 120-3, Black (G99.12SLLCD1W3B.00)Готово до відправки
8 287 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість вентиляторів - 3, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), Підсвітка - ARGB, рівень шуму - 29.5 дБ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Lian Li |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 950 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G99.12SLLCD1W3B.00 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Мoдель | UNI Fan SL WIRELESS LCD 120-3, Black |
| Повітряний потік | 58.08 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Розмір | 12.45 х 12 х 2.8 см |
| Рівень шуму | 29.5 дБ |
| Споживана потужність | 2.64 Вт |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тиск | 2.4 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Ціна: 8 287 ₴