Кулер до корпусу ASUS ProArt PF120 Black (90DA00M0-B09000)
- Готово до відправки
- Код: TZK1483182
2 076 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер до корпусу ASUS ProArt PF120 Black (90DA00M0-B09000)Готово до відправки
2 076 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 3000RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає, рівень шуму - 39 дБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90DA00M0-B09000 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Мoдель | ProArt PF120 Black |
| Напуга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Повітряний потік | 104.8 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 120 х 120 х 28 мм |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'ясненнями єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 7.3 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 2 076 ₴