Блок живлення MSI 650W MAG A650GLS PCIE5 (MAG A650GLS PCIE5)
- Готово до відправки
- Код: TZK1483895
6 383 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення MSI 650W MAG A650GLS PCIE5 (MAG A650GLS PCIE5)Готово до відправки
6 383 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ATX, 650 Вт, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x 6+2pin, 1х16pin (Gen 5), SATA - 5, Peripheral - 2, +12V1 - 54А, 1x135 мм, 150 х 150 х 86 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 54 А |
| OutputСurrent +3,3 V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | MAG A650GLS PCIE5 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ясненнями ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ясненнями ємів FDD | 1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA | 5 |
| Мoдель | 650W MAG A650GLS PCIE5 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Потужність | 650 Вт |
| Підключення відеокарти | 1х16pin (Gen 5) |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 х 150 х 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
- Ціна: 6 383 ₴