Блок живлення MSI 1000W (MAG A1000GL PCIE5 WHITE)
- Готово до відправки
- Код: TZK1483468
8 891 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення MSI 1000W (MAG A1000GL PCIE5 WHITE)Готово до відправки
8 891 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ATX, 1000 Вт, 24 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x6+2 pin, 1x16 pin, SATA - 12, Peripheral - 4, 135 мм, 150 x 150 x 86 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputСurrent +3,3 V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | MAG A1000GL PCIE5 WHITE |
| Гарантія, міс | 60 |
| Діаметр вентиляторів | 135 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 5 |
| Кількість роз'ясненнями ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA | 12 |
| Мoдель | 1000W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Потужність | 1000 Вт |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin, 1x16 pin |
| Підключення материнської плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX |
- Ціна: 8 891 ₴