Блок живлення Gamemax 750W (GE-750)
- Готово до відправки
- Код: TZK1483205
2 618 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Gamemax 750W (GE-750)Готово до відправки
2 618 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ATX, 750 Вт, 24 pin, CPU - 2x8pin, GPU - 2x6+2 pin \/ 1x16 pin, SATA - 3, Peripheral - 1, 120 мм, 150 x 86 x 140 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Gamemax |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputСurrent +3,3 V | 12A |
| OutputСurrent +5V | 12A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | GE-750 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кіл-ть роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Кількість роз'ясненнями ємів Peripheral | 1 |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA | 3 |
| Мoдель | 750W |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність | 750 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x6+2 pin \/ 1x16 pin |
| Підключення материнської плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 2x8pin |
| Розмір, мм | 150 x 86 x 140 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
- Ціна: 2 618 ₴