Блок живлення ASUS 650W TUF Gaming Bronze EVO (90YE00D6-B0NA00)
- Готово до відправки
- Код: TZK1483846
4 908 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення ASUS 650W TUF Gaming Bronze EVO (90YE00D6-B0NA00)Готово до відправки
4 908 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ATX, 650 Вт, CPU - 4+4pin, GPU - 2x(6+2pin), SATA - 4, Peripheral - 2, +12V1 - 54.16 A, 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 54.16 A |
| OutputСurrent +3,3 V | 25A |
| OutputСurrent +5V | 25A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | 90YE00D6-B0NA00 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ясненнями ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA | 4 |
| Мoдель | 650W TUF Gaming Bronze EVO |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | є |
| Потужність | 650 Вт |
| Підключення відеокарти | 2x(6+2pin) |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 140 х 150 х 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
- Ціна: 4 908 ₴