Блок живлення ASUS 650W Prime Bronze (90YE00Y1-B0NA00)
- Готово до відправки
- Код: TZK1483307
4 483 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення ASUS 650W Prime Bronze (90YE00Y1-B0NA00)Готово до відправки
4 483 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ATX, 650 Вт, CPU - 4+4pin, GPU - 2хPCI-E 8pin, SATA - 5, Peripheral - 3, +12V1 - 54А, 1x135 мм, 150 х 150 х 86 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 54 А |
| OutputСurrent +3,3 V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5 А |
| OutputСurrent -12V | 0.3 А |
| Артикул | 90YE00Y1-B0NA00 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ясненнями ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ясненнями ємів SATA | 5 |
| Мoдель | 650W Prime Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність | 650 Вт |
| Підключення відеокарти | 2хPCI-E 8pin |
| Підключення процесора | 4+4pin |
| Розмір, мм | 150 х 150 х 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
- Ціна: 4 483 ₴