Кабель мультимедійний Jack 3.5mm папа\/Jack 3.5mm папа Cablexpert (CCA-404-10M)
- Готово до відправки
- Код: TZK319022
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель мультимедійний Jack 3.5mm папа\/Jack 3.5mm папа Cablexpert (CCA-404-10M)Готово до відправки
197 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підключайтеся до вашого автомобіля, портативним колонкам або домашньої стереосистеми за допомогою аудіо кабелю Jack 3.5mm папа\/Jack 3.5mm папа GEMBIRD (CCA-404-10M)<\/strong>. Довжина 10 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cablexpert |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CCA-404-10M |
| Гарантія, міс | 0 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | Jack 3.5mm папа/Jack 3.5mm папа |
| Тип Вихід | Jack 3.5 mm |
| Тип Вхід | Jack 3.5 mm |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 10.0 |
- Ціна: 197 ₴