Диск пильний Milwaukee по металу, 135х20мм, 50 зуб. (48404075)
- Готово до відправки
- Код: TZK1482324
5 881 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пильний Milwaukee по металу, 135х20мм, 50 зуб. (48404075)Готово до відправки
5 881 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр зовнішній - 135 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Виробник | Milwaukee |
| Діаметр зовнішній | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48404075 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр посадковий | 20 мм |
| Країна виробництва | США |
| Мoдель | по металу, 135х20мм, 50 зубів. |
- Ціна: 5 881 ₴