Диск пильний Milwaukee PFTE,.165х20х2,2мм, 48 зуб. (4932471295)
- Готово до відправки
- Код: TZK1482280
2 002 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пильний Milwaukee PFTE,.165х20х2,2мм, 48 зуб. (4932471295)Готово до відправки
2 002 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр зовнішній - 165 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Виробник | Milwaukee |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932471295 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр посадковий | 20 мм |
| Країна виробництва | США |
| Мoдель | PFTE, (165х20х2,2 мм, 48 зубів. |
- Ціна: 2 002 ₴