Диск пильний Milwaukee PFTE, 184х5\/8\" х1,6мм, 24 зуб. (4932471378)
- Готово до відправки
- Код: TZK1482321
1 479 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пильний Milwaukee PFTE, 184х5\/8\" х1,6мм, 24 зуб. (4932471378)Готово до відправки
1 479 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр зовнішній - 184 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Виробник | Milwaukee |
| Діаметр зовнішній | 184 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932471378 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр посадковий | 22,2 мм |
| Країна виробництва | США |
| Мoдель | PFTE, 184х5//8/" х1,6 мм, 24 зуби. |
- Ціна: 1 479 ₴