Диск пильний Milwaukee Alu PFTE, діаметр 305х30х3,0мм, 96 зуб. (4932471323)
- Готово до відправки
- Код: TZK1482271
7 654 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пильний Milwaukee Alu PFTE, діаметр 305х30х3,0мм, 96 зуб. (4932471323)Готово до відправки
7 654 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр зовнішній - 305 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Виробник | Milwaukee |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4932471323 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Країна виробництва | США |
| Мoдель | Alu PFTE, діаметр 305х30х3,0мм, 96 зуб. |
- Ціна: 7 654 ₴