
Жорсткий диск 3.5\" 32TB Exos M Seagate (ST32000NM004K)
- Готово до відправки
- Код: TZK1481899
67 401 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Seagate Exos M - серія корпоративних жорстких дисків формату 3.5\" , призначених для безперервної роботи у серверах і дата-центрах. Оснащені інтерфейсом SATA 6 Gb\/s, кешем 512 МБ і швидкістю обертання 7200 об\/хв, вони забезпечують стабільну продуктивність до 285 МБ\/с. Оптимізовані для масштабованих сховищ, RAID-масивів і систем з високим навантаженням 24\/7.<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III |
| Артикул | ST32000NM004K |
| Гарантія, міс | 60 |
| Країна виробництва | Китай |
| Лінійка (Серія) | Exos M |
| Мoдель | 3.5\" 32TB Exos M |
| Обсяг | 32 TB |
| Розмір буфера | 512 МБ |
| Споживча потужність | 10 Вт |
| Також шукають | з великою місткістю |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об\/хв |
| Швидкість передачі даних | 275 МБ/с |
- Ціна: 67 401 ₴