Ліхтар Videx VLF-M048
- Готово до відправки
- Код: TZK1479050
1 233 ₴
Портативний багатофункціональний ліхтар VIDEX VLF-M048 1500Lm 5000K. Має біле, червоне та зелене світло. Чудово підходить для кемпінгу, мисливства, рибальства, виконання робіт в гаражі чи невеликих будівельних робіт по дому або як підсвітка в якості джерела світла під час фотосесій чи зйомок.<\/p>
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:<\/p>
1) Має біле, червоне та зелене світло. <\/p>
- БІЛЕ - денне біле світло з колірністю 5000К, що забезпечується світлодіодом LUMINUS SST20 максимальною потужністю 10 Вт; Підходить для ремонтних робіт, кемпінгу і в якості аварійного освітлення. <\/p>
- ЧЕРВОНЕ - зберігає нічний зір, не сліпить очі, не привертає зайвої уваги, менше приваблює комах і забезпечує комфортну видимість зблизька. Підходить для орієнтування вночі, кемпінгу, туристичних походів, для збереження маскування.<\/p>
- ЗЕЛЕНЕ - покращує контрастність і читабельність деталей, добре видно дрібні об’єкти, воно м’яке для очей, не втомлює зір, менш помітне для тварин і підходить для нічного спостереження та роботи з приладами. Чудово підходить для полювання, риболовлі, нічних спостережень, роботи з приладами. <\/p>
2) 6 режимів роботи: Біле дальнє світло, Ближнє+Дальнє, Ближнє світло, Червоне світло, Червоне мерехтливе, Зелене світло.<\/p>
3) Плавне регулювання яскравості (димер) в усіх режимах, за допомогою ручки розташованої на корпусі, яка знаходиться праворуч від кнопки живлення.<\/p>
4) Зміна колірної температури світла в діапазоні 2700-6500К: дозволяє адаптувати ближнє світло під різні умови і завдання. Здійснюється за допомогою повороту ручки регулювання кольору, яка розташована ліворуч від кнопки живлення. Працює тільки в режимі ближнього світла.<\/p>
5) Високий індекс кольоропередачі - Ra>95. Максимальна точність передачі кольорів в режимі ближнього світла. Завдяки високому показнику індексу кольоропередачі кольори виглядають чіткими, природними та реалістичними - як при денному світлі.<\/p>
6) Вбудований магніт в ручці ліхтарика, завдяки якому його можна закріпити на металевих поверхнях.
7) Має отвір для кріплення під штатив, що допомагає звільнити руки, дає можливість виставити ліхтар в потрібному положені та направити світло за потрібою.<\/p>
8) Функція Power Bank: має по одному роз’єму USB-C та USB-A, до яких можна підключити пристрої для заряджання. Може стати в нагоді під час відключень світла або при відсутності доступу до мережі.<\/p>
9) Захист від вологи та падіння: ліхтар має клас захисту від пилу та вологи - IP66 та від падіння - 2м, що дозволяє використовувати його на вулиці та під час ремонтних робіт без остраху, що може пошкодитись чи забруднитись.<\/p>
10) Функціональний та ергономічний корпус: оснащений ручкою, яку можна обертати на 360°, дозволяє прикріпити на карабін, рюкзак та інші місця для транспортування.<\/p>
11) Працює від двох літій-іонних акумуляторів 18650 ємністю 2200мАг. Акумулятори змінні, тому за потреби їх можна замінити без пошкодження ліхтаря. <\/p>
КЕРУВАННЯ ЛІХТАРЕМ
1. Щоб ввімкнути ліхтар, натисніть кнопку живлення. Якщо ліхтар увімкнено менше 5 секунд, повторне натискання кнопки живлення призведе до циклічного перемикання доступних режимів.
2. Щоб плавно регулювати рівень яскравості ліхтарика, використовуйте регулятор яскравості, розташований вгорі на корпусі.
3. Щоб регулювати колірну температуру світла, в режимі Ближнього світла повертайте ручку регулювання кольору, розташовану зліва від кнопки живлення.
4. В режимі червоного світла поворот ручки регулювання кольору ліворуч перемикає на зелений, а поворот праворуч - утримує червоний. У режимі червоного мерехтливого світла спалаху ручка регулює швидкість миготіння. У режимі зеленого світла поворот ручки праворуч перемикає на червоний, а поворот ліворуч - утримує зелений.
5. Щоб вимкнути ліхтар у будь-який час, натисніть і утримуйте кнопку живлення приблизно 0.5 секунд. Якщо ліхтар увімкнено більше п’яти секунд, натисніть кнопку живлення один раз, щоб вимкнути його.<\/p>РЕЖИМИ РОБОТИ ЛІХТАРЯ
- SPOT (Режим білого дальнього світла) - яскравість світла 15-700Lm. Дистанція освітлення налічує 110м. Тривалість роботи від 5год 30хв до 120год. Інтенсивнісь світлового потоку 3300cd.<\/li>
- FLOOD+SPOT (Режим одночасного світіння ближнього і дальнього світла білого кольору) - яскравість світла 40-1500Lm. Дистанція освітлення налічує 130м. Тривалість роботи від 3 до 37год. Інтенсивнісь світлового потоку 4200cd.<\/li>
- FLOOD (Режим білого ближнього світла) - яскравість світла 25-1000Lm. Дистанція освітлення налічує 60м. Тривалість роботи від 3год 30хв до 72год. Інтенсивнісь світлового потоку 870cd.<\/li>
- RED ON (Режим червоного світла) - яскравість світла 5-100Lm. Дистанція освітлення налічує 15м. Тривалість роботи від 9 до 150год. Інтенсивність світлового потоку 60cd.<\/li>
- RED FLASH (Режим червоного мерехтливого світла) - яскравість світла 5-100Lm.\u3000Дистанція освітлення налічує 15м. Тривалість роботи від 12год 30хв до 210год. Інтенсивність світлового потоку 60cd.<\/li>
- GREEN ON (Режим зеленого світла) - яскравість світла 5-100Lm. Дистанція освітлення налічує 20м. Тривалість роботи від 17 до 280год. Інтенсивність світлового потоку 100cd.<\/li><\/ul>
ЗАРЯДЖАННЯ
Заряджання ліхтарика здійснюється за допомогою зарядного кабелю USB-C, що постачається в комплекті. Вимкніть ліхтар та зніміть захисну силіконову кришку. Підключіть кінець USB-A зарядного кабелю до зарядного пристрою, а інший кінець - до вхідного порту USB-C ліхтаря. Під час заряджання поділки індикатора блиматимуть, відображаючи поточний рівень заряду батареї. Після повного заряджання всі сегменти світитимуться постійно. <\/p>УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 289 г |
| Виробник | Videx |
| Довжина | 102 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VLF-M048 |
| Безперервна робота | 72 г (в мінімальному режимі) |
| Витримує падіння з висоти до | 2 м |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальність світлового потоку | 130 м |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Джерело світла | RED\/GREEN COB 3W |
| Елементи живлення | Li-Ion |
| Живлення сінк | освітлення акб |
| Захист | пиловідштовхувальні |
| Клас захисту | IP68 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 2 |
| Кількість режимів яскравості | 6 |
| Матеріал корпусу | поліамід |
| Мoдель | VLF-M048 |
| Оснащення | магніт |
| Особливості | час зарядки: 2.5 години |
| Режими | білий 100% |
| Спосіб заряджання | USB Type-C |
| Також шукають | з ремінцем |
| Тип | кемпінговий |
| Ширина | 92 мм |
| Яскравість | 1500 люмен |
- Ціна: 1 233 ₴