Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB 6800 MHz Beast White EXPO Kingston Fury (ex.HyperX) (KF568C34BWE-16)
- Готово до відправки
- Код: TZK1363015
12 864 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB 6800 MHz Beast White EXPO Kingston Fury (ex.HyperX) (KF568C34BWE-16)Готово до відправки
12 864 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DDR5, 16 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 6800 МГц, Таймінги - CL34-45-45, Напруга живлення - 1.4 В, Підсвічування - немає, підтримка профілю XMP, підтримка профілю AMD EXPO
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Артикул | KF568C34BWE-16 |
| Буферизація | unbuffered |
| Виробник | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Гарантія, міс | 60 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Мoдель | DDR5 16GB 6800 MHz Beast White EXPO |
| Напруження харчування | 1.4 В |
| Об'єм пам'яті | 16 ГБ |
| Особливості | підтримка профілю AMD EXPO |
| Охолодження | з радіатором охолодження |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення, що гарантує лише їх безпечне транспортування. |
| Підсвічування | немає |
| Стандарти пам'яті | PC5-54400 |
| Таймінги | CL34-45-45 |
| Також шукають | геймерська |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 6800 МГц |
- Ціна: 12 864 ₴