Картридж Static Control HP Laser 107,W1106A 1k (002-01-S1106A)
- Готово до відправки
- Код: TZK1054559
1 124 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картридж Static Control HP Laser 107,W1106A 1k (002-01-S1106A)Готово до відправки
1 124 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Black, Сумісність - Hewlett Packard, 1000 стр
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 002-01-S1106A |
| Виробник | Static Control |
| Гарантія, міс | 0 |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | HP Laser 107,W1106A 1k |
| Ресурс друку | 1000 стр |
| Сумісність з моделями | HP Laser-107, HP Laser-135, HP Laser-137, W1106A (106A) |
| Сумісність з пристроями бренду | Hewlett Packard |
- Ціна: 1 124 ₴