Навушники Muse M-275 CTV USB Black (M-275 CTV)
- Готово до відправки
- Код: TZK1463202
2 225 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навушники Muse M-275 CTV USB Black (M-275 CTV)Готово до відправки
2 225 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
дротове, Jack 3.5 мм, Випромінювач - 40 мм, 32 Ом, чутливість - 98 дБ, 20 - 20000 Гц, Black, 0.24 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Muse |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Артикул | M-275 CTV |
| Вага | 0.24 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр випромінювача | 40 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Колір | Black |
| Конструкція | накладні |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | M-275 CTV USB Black |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Особливості | Адаптовані для телевізору |
| Підключення | дротове |
| Чутливість | 98 дБ |
- Ціна: 2 225 ₴