Навушники OneOdio Monitor 80 3,5мм\/6,35мм Black (Monitor 80 Black)
- Готово до відправки
- Код: TZK1476424
5 899 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навушники OneOdio Monitor 80 3,5мм\/6,35мм Black (Monitor 80 Black)Готово до відправки
5 899 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
дротове, Jack 3.5 мм, закриті, 250 Ом, чутливість - 100 дБ, 10 - 40000 Гц, тип випромінювача - динамічний, 2.0, Матеріал амбушур - велюр, довжина шнура - 3 м, Black, 0.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Oneodio |
| Особливості | Складна конструкція |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Акустична тема | закриті |
| Артикул | Monitor 80 Black |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина шнура | 3 м |
| Діапазон відтворюваних частот | 10 - 40000 Гц |
| Колір | Black |
| Конструкція | повнорозмірні |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал амбушур | велюр |
| Мoдель | Monitor 80 3,5 мм/6,35 мм Black |
| Опір навушників | 250 Ом |
| Підключення | дротове |
| Підтримка звуку | 2 |
| Рік випуску | 2025 |
| Форма штекера | прямий |
| Чутливість | 100 дБ |
- Ціна: 5 899 ₴