Навушники OneOdio Monitor 60 3,5мм\/6,35мм Misty Blue (Monitor 60 Misty Blue)
- Готово до відправки
- Код: TZK1476500
5 309 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навушники OneOdio Monitor 60 3,5мм\/6,35мм Misty Blue (Monitor 60 Misty Blue)Готово до відправки
5 309 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
дротове, Jack 3.5 мм, закриті, 38 Ом, чутливість - 110 дБ, 20 - 40000 Гц, тип випромінювача - динамічний, 2.0, з мікрофоном, Матеріал амбушур - екошкіра, довжина шнура - 1.2 м, Blue, 0.31 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Oneodio |
| Особливості | Складна конструкція |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Акустична тема | закриті |
| Артикул | Monitor 60 Misty Blue |
| Вага | 0.31 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 40000 Гц |
| Колір | Blue |
| Конструкція | повнорозмірні |
| Конструкція мікрофона | розміщений на дроті |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал амбушур | екошкіра |
| Мoдель | Monitor 60 3,5 мм//6,35 мм Misty Blue |
| Наявність мікрофону | з мікрофоном |
| Опір навушників | 38 Ом |
| Підключення | дротове |
| Підтримка звуку | 2 |
| Рік випуску | 2023 |
| Форма штекера | прямий |
| Чутливість | 110 дБ |
- Ціна: 5 309 ₴