Диск пильний DeWALT EXTREME WORKSHOP, 165х20 мм, 48 z, TCG, -5 гр. (DT4087)
- Готово до відправки
- Код: TZK1348403
3 843 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пильний DeWALT EXTREME WORKSHOP, 165х20 мм, 48 z, TCG, -5 гр. (DT4087)Готово до відправки
3 843 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості DT4087
\u2714 Високоякісний карбідний сплав С4, збільшує термін служби і дозволяє виконувати повторну заточку до -5 разів.
\u2714 Диск виготовлений методом лазерного різання, покращений баланс.
\u2714 Прорізи комплектації розширення запобігають викривлення диска і забезпечують точність пропила.
\u2714 Антивібраційні елементи, запобігають вібрації полотна і утворення задирів.
\u2714 Особливо гострі карбідні зуби, знижують знос.
\u2714 Покращені кути заточування, знижують знос.<\/p><\/div>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DT4087 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Геометрія зуба | TCG |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр посадковий | 20 мм |
| Країна виробництва | США |
| Кут заточування | -5 ° |
| Кількість зубів/сегментів | 48 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Мoдель | EXTREME WORKSHOP, 165х20 мм, 48 z, TCG, -5 гр. |
| Робочий матеріал | МДФ |
| Толщина диска | 1.8 мм |
| Ширина пропилу | 2.6 мм |
- Ціна: 3 843 ₴