
Батарея універсальна VENTION 10000mAh 22,5W PD, USB-A, USB-C In\/Out, Lightning In\/Out, LED display, Yellow (FHZY0)
- Готово до відправки
- Код: TZK1474837
1 078 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ємність - 10000 mAh, вихідний струм - 3 A, розмір - 108 x 68 x 22 мм, вага - 240 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Vention |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 10000 mAh |
| Артикул | FHZY0 |
| Вага | 240 г |
| Вихідний струм | 3 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 10000mAh 22,5W PD, USB-A, USB-C In\/Out, Lightning |
| Розмір | 108 x 68 x 22 мм |
- Ціна: 1 078 ₴