Пластик для 3D-принтера Тірапласт ABS 1.75мм, 2.5кг, white (24682)
- Готово до відправки
- Код: TZK1473149
1 506 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластик для 3D-принтера Тірапласт ABS 1.75мм, 2.5кг, white (24682)Готово до відправки
1 506 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип пластика - ABS, Діаметр - 1.75 мм, Температура екструзії - 210-250℃, 100-115℃, Колір - білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24682 |
| Вага | 2.5 кг |
| Виробник | Тірапласт |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Країна виробництва | Україна |
| Мoдель | ABS 1.75 мм, 2.5 кг, white |
| Температура екструзії | 210-250℃ |
| Температура столу принтера | 100-115℃ |
| Тип пластику | ABS |
- Ціна: 1 506 ₴