влевовправо

Навушники Trust GXT 406 3.5мм Black (25598)
- Готово до відправки
- Код: TZK1468751
1 269 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Jack 3.5 мм, Випромінювач - 6 мм, з мікрофоном, Black, 22 г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Trust |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Артикул | 25598 |
| Вага | 22 г |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр випромінювача | 6 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | вакуумні \/ внутрішньоканальні |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | GXT 406 3.5 мм Black |
| Наявність мікрофону | з мікрофоном |
- Ціна: 1 269 ₴








