Батарея універсальна GEAR 10000mAh, 10W, USB-TypeC, 2*USB-A, Micro-USB, black (SL10)
- Готово до відправки
- Код: TZK1467461
554 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батарея універсальна GEAR 10000mAh, 10W, USB-TypeC, 2*USB-A, Micro-USB, black (SL10)Готово до відправки
554 ₴
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Универсальная мобильная батарея GEAR <\/strong>- это идеальное сочетание стиля, производительности и доступной цены. Разработанный для активного образа жизни, этот павербанк станет вашим надежным спутником, обеспечивая заряд для смартфонов, планшетов, наушников и других устройств в любой ситуации - будь то путешествие, рабочий день или отдых на природе. Компактный, мощный и универсальный, GEAR <\/strong>создан, чтобы держать ваши гаджеты в тонусе.<\/p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | G. E. A. R. |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Артикул | SL10 |
| Вага | 220 г |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | 10000mAh, 10W, USB-TypeC, 2*USB-A, Micro-USB, blac |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Призначення | для смарт-годинників |
| Розмір | 140 x 65 x 10 мм |
- Ціна: 554 ₴