влевовправо

Мобільний телефон Samsung Galaxy S25 FE 8\/512Gb Jetblack (SM-S731BZKIEUC)
- Готово до відправки
- Код: TZK1451187
38 699 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфони, Захищені, 2 SIM, Комбінований слот - SIM + SIM або eSIM, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.7\" , 1080 x 2340 pixels, 120 Гц, CPU - Exynos 2400e, 8 Gb, 512 Gb, 50 + 12 + 8 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4700 mAh, пило\/в
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Exynos 2400e |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4700 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C 3.2 |
| Артикул | SM-S731BZKIEUC |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вага | 190 грам |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Відеоядро | Xclipse 940 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.7\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.8 + f\/2.2 + f\/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K \/ 3840x2160 \/ стереозвук |
| Клас телефону | Захищені |
| Комбінований слот | SIM + SIM або eSIM |
| Комплект постачання | Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 10 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мoдель | Galaxy S25 FE 8\/512Gb Jetblack |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | Телефонна книга |
| Оснащення | бездротове заряджання |
| Основна камера | 50 + 12 + 8 Мп |
| Особливості | Безпровідна зарядка |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Розміри (мм) | 161.3 x 76.6 x 7.4 мм |
| Також | смартфон |
| Також шукають | 2025 року |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора | 3.11 GHz |
- Ціна: 38 699 ₴







