
Мобільний телефон Samsung Galaxy S25 12\/256Gb Blueblack (SM-S931BZKGEUC)
- Готово до відправки
- Код: TZK1442687
41 799 ₴
Зустрічайте Galaxy S25 та S25+. Вишуканий, преміальний дизайн, міцна алюмінієва рамка, емерсивний екран, суперсучасна камера та стоншений корпус для комфортнішого тримання.<\/p><\/div>
Легка алюмінієва рамка Galaxy S25 та S25+ достатньо міцна, що робить ці смартфони вашими надійними супутниками практично будь-де.<\/p><\/div>
Отримуйте персональні плани та звіти протягом дня завдяки новій функції Now Brief. Почніть ранок із короткого огляду планів на день: перевірте свій останній Показник життєвих сил і нагадування про важливі справи. Увечері підбийте підсумки дня за допомогою аналітики щоденної активності.<\/p><\/div>
За допомогою функції керування звуком Audio Eraser ви легко позбудетеся небажаного фонового шуму у ваших відеороликах і зробите їх доступними для спільного використання. Вдосконалюйте аудіозаписи, коригуючи такі типи звуків, як голоси, музика, вітер тощо.<\/p><\/div><\/div><\/div>
Дотримуйтесь спортивних цілей, відстежуючи свій Показник життєвих сил. Синхронізуйте з Galaxy Watch та отримуйте персональні ідеї та поради, наприклад аналіз вашого сну, активності та частоти серцевих скорочень.<\/p><\/div><\/div>
Personal Data Engine об'єднує та обробляє ваші основні дані та надає індивідуальні рекомендації. Функція шифрує ці дані та зберігає їх на вашому пристрої під захистом Knox Vault, що робить їх недоступними для інших.<\/p><\/div><\/div><\/div>
Тепер ви можете знімати в покращеному 10-бітному HDR для захопливішої відеозйомки. Наш удосконалений процесор забезпечує більш точне видалення шуму, тож тепер можна назавжди забути про зернистість під час нічної зйомки.<\/p><\/div>
Наша камера з вдосконаленим механізмом розпізнавання об'єктів може адаптуватися до різних умов освітлення. Передавайте відтінки та текстури шкіри саме такими, якими ви їх бачите.<\/p><\/div><\/div><\/div>
Додайте світлинам оригінальності завдяки персональним фільтрам. Galaxy AI проаналізує ваше улюблене фото й створить фільтр, який передасть атмосферу сцену. Використовуйте його одразу або налаштуйте під свій настрій, змінюючи насиченість, яскравість та інші параметри.<\/p><\/div><\/div>
Створюйте відеоролики максимально легко - просто об'єднайте вибрані відео та натисніть Автоматичне обрізання. Штучний інтелект розпізнає ключові моменти та перетворить їх у готові кліпи, довжину яких ви можете легко змінити.<\/p><\/div><\/div><\/div>
Представляємо наш спеціально розроблений чипсет, створений та оптимізований для Galaxy. Разом з удосконаленим трасуванням променів у реальному часі й оптимізацією Vulkan ви занурюєтесь у події та насолоджуєтеся надзвичайно плавним і захопливим ігровим процесом.<\/p><\/div>
Завдяки нашій новітній технології mDNIe, інтегрованій у спеціально створений процесор, і програмним засобам оптимізації енергоспоживання, час автономної роботи Galaxy S25 і S25+ значно збільшився, щоб ви могли годинами насолоджуватися переглядом відео.<\/p><\/div><\/div>
Отримайте прямий доступ до ваших сповіщень Now Brief, музики, таймера та інших програм із нової панелі Now Bar без необхідності розблокування смартфона. Ви можете керувати новим головним екраном за допомогою легко налаштовуваних макетів та оновлених віджетів. Сповіщення в реальному часі дозволяють відстежувати поточні дії, як-от таймери та голосові записи, на панелі Now Bar, у рядку стану або навіть у верхній частині звичайної панелі сповіщень.<\/p><\/div>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Оснащення | Стереодинаміки |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | SM-S931BZKGEUC |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Відеоядро | Adreno 830 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.2\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.8 + f\/2.2 + f\/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K \/ 3840x2160 \/ стереозвук |
| Клас телефону | Іміджеві |
| Колір | Темно-синій |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Матеріал корпусу | скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мoдель | Galaxy S25 12\/256Gb Blueblack |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | Телефонна книга |
| Основна камера | 50 + 12 + 10 Мп |
| Особливості | Fast Charge 25W |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Розміри (мм) | 146.9 x 70.4 x 7.2 мм |
| Топ популярних моделей | Samsung Galaxy S25 |
| Також | смартфон |
| Також шукають | 2025 року |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора | 4.47 GHz |
- Ціна: 41 799 ₴







