влевовправо

Мобільний телефон Samsung Galaxy S25 12\/256Gb Navy (SM-S931BDBGEUC)
- Готово до відправки
- Код: TZK1409840
41 799 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфони, Multi SIM, Іміджеві, 2 SIM + e-sim, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.2\" , 1080 x 2340 pixels, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Elite, 12 Gb, 256 Gb, 50 + 12 + 10 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4000 mAh, пило\/волог
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Колір | Синій |
| Оснащення | Стереодинаміки |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Артикул | SM-S931BDBGEUC |
| Бездротові підключення | NFC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр |
| Відеоядро | Adreno 830 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 6.2\" |
| Діафрагма основної камери | f\/1.8 + f\/2.2 + f\/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f\/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K \/ 3840x2160 \/ стереозвук |
| Клас телефону | Іміджеві |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Матеріал корпусу | скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мoдель | Galaxy S25 12\/256Gb Navy |
| Мультимедіа | ігри |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | Телефонна книга |
| Основна камера | 50 + 12 + 10 Мп |
| Особливості | Fast Charge 25W |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 5G |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Розміри (мм) | 146.9 x 70.4 x 7.2 мм |
| Топ популярних моделей | Samsung Galaxy S25 |
| Також | смартфон |
| Також шукають | з IP68 |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора | 4.47 GHz |
- Ціна: 41 799 ₴







