
Навушники JBL Quantum 50N (JBLQTUM50N)
- Готово до відправки
- Код: TZK1409062
1 142 ₴
Створена для мобільних пристроїв, але завдяки сумісності з усіма платформами ви можете грати на будь-якому пристрої. З технологією Twistlock™, що забезпечує комфорт і стабільність, сідайте зручніше - ви в грі надовго. Зосередьтеся на перемозі над босом за допомогою повнофункціонального вбудованого контролера з роздільним регулятором гучності та вимкненням мікрофона, а також багатофункціональної кнопки для керування дзвінками та музикою. Чистий звук - чиста голова. У вас все вийде.<\/p>Захоплюючий звук JBL Quantum SURROUND
Завдяки 8,6-міліметровим динамікам із сертифікованою Hi-Res JBL QuantumSOUND Signature чуйте ворогів (і друзів) як ніколи раніше. Пориньте у звук і пориньте в інший світ мобільних ігор з JBL QuantumSURROUND. Підбирайте найдрібніші звукові деталі.<\/p>Абсолютний контроль за допомогою повзунка гучності та вимкнення мікрофона
Більше ніяких складних елементів керування. З окремим головним повзунком гучності, вимкнення мікрофона та багатофункціональною кнопкою все буде просто.<\/p>Вбудований мікрофон Voice-Focus
Оптимізовано для гри з кількома гравцями. Мікрофон розташований близько до рота та відокремлений від інших елементів керування, що забезпечує чудове сприйняття голосу.<\/p>Технологія Twistlock™ для комфорту та стабільності
Ви в цьому надовго. Завдяки поєднанню запатентованої JBL ергономічної технології та надм’якого силікону, що забезпечує надзвичайно надійну фіксацію, найдовші ігрові сесії пролетять незабаром.<\/p>Багато платформна сумісність
Створений для мобільних пристроїв, JBL Quantum 50 сумісний з усіма платформами: ПК, Mac, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, мобільними пристроями та VR. У що б і як би ви не грали, легко пориньте в інший світ. *Сумісність з PlayStation (PS5 і PS4) **Сумісність з усіма моделями Xbox, включаючи Xbox Series XS і One.<\/p>Особливості:
- Захоплюючий звук JBL Quantum SURROUND<\/li>
- Абсолютний контроль за допомогою повзунка гучності та вимкнення мікрофона<\/li>
- Вбудований мікрофон Voice-Focus<\/li>
- Технологія Twistlock™ для комфорту та стабільності<\/li>
- Багато платформна сумісність<\/li><\/ul>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Акустична тема | закриті |
| Артикул | JBLQTUM50N |
| Вага | 0.021 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Діаметр випромінювача | 8.6 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Колір | Black |
| Конструкція | вакуумні \/ внутрішньоканальні |
| Конструкція мікрофона | розміщений на дроті |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість PIN (контактів) | 4 |
| Кількість jack(ів) | 1 |
| Максимальна сприймана частота мікрофона | 10 кГц |
| Матеріал амбушур | силікон |
| Мoдель | Quantum 50N |
| Мінімальна сприймана частота мікрофона | 100 Гц |
| Наявність мікрофону | з мікрофоном |
| Опір навушників | 16 Ом |
| Призначення | Для ноутбука |
| Підключення | дротове |
| Спрямованість мікрофона | всеспрямований |
| Також шукають | маленькі |
| Форма штекера | L-подібний |
| Чутливість | 97 дБ |
| Чутливість мікрофона | 41 дБ |
- Ціна: 1 142 ₴





