
Навушники JBL Quantum 100N (JBLQTUM100N)
- Готово до відправки
- Код: TZK1402399
1 651 ₴
JBL QUANTUM 100N - це високоякісна провідна ігрова гарнітура, яка забезпечує глибоке занурення у світ гри завдяки фірмовій технології JBL QuantumSOUND Signature.Вона дозволить вам бути в центрі подій, відчувати кожен крок і вибух з максимальною точністю. Легка конструкція та м'які амбушури з пам'яттю форми забезпечують комфорт навіть під час тривалих ігрових сесій, а знімний мікрофон з функцією фокусування на голосі гарантує чітку комунікацію з командою.<\/p>
Гарнітура сумісна з усіма основними платформами, включаючи PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, мобільні пристрої, Mac та VR, що робить її універсальним рішенням для будь-якого геймера. Окрім цього, вона підтримує Windows Sonic Spatial Sound, що надає ще більше реалістичності звуковому ландшафту під час гри.<\/p>
Особливості:<\/p>
- технологія JBL QuantumSOUND Signature відтворює звук з високою деталізацією, що дає вам перевагу в будь-якій битві;
- комфорт під час довгих сесій завдяки легкій конструкції та зручним амбушурам;
- знімний мікрофон з функцією фокусування на голосі дозволяє ясно спілкуватися з командою;
- сумісність з Windows Sonic Spatial Sound забезпечує повну підтримку просторового звуку на Windows 10 ПК та Xbox ONE консолях;
- підтримка підключення через 3.5 мм роз'єм до PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, мобільних пристроїв, Mac та VR. <\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Акустична тема | закриті |
| Артикул | JBLQTUM100N |
| Вага | 0.22 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина шнура | 1.2 м |
| Діаметр випромінювача | 40 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Колір | Blue |
| Конструкція | повнорозмірні |
| Конструкція мікрофона | винесений |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна сприймана частота мікрофона | 10 кГц |
| Мoдель | Quantum 100N |
| Мінімальна сприймана частота мікрофона | 100 Гц |
| Наявність мікрофону | з мікрофоном |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Особливості | Регулятор гучності |
| Призначення | для комп'ютера |
| Підключення | дротове |
| Рік випуску | 2024 |
| Також шукають | з регулятором гучності |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Чутливість | 96 дБ |
| Чутливість мікрофона | -42 дБ |
- Ціна: 1 651 ₴








