влевовправо

Лопата Cellfast для снігу IPRO, алюмінієве лезо, 49см, 140см, 1.65кг (40-011)
- Готово до відправки
- Код: TZK1376533
1 893 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Снігоприбиральна лопата ENERGO - інструмент для прибирання снігу з великих, навіть нерівних поверхонь, виготовлений із матеріалу, стійкого до низьких температур. Нековзкий матеріал SAFETOUCH гарантує зручне захоплення та захищає руки від замерзання під час прибирання снігу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Cellfast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-011 |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 143 см |
| Застосування | навантаження \/ вивантаження |
| Країна виробництва | Польща |
| Матеріал | Пластмаса |
| Мoдель | для снігу IPRO, алюмінієве лезо, 49см, 140см, 1.65 |
| Ширина | 49 см |
- Ціна: 1 893 ₴

