
Дошка для нарізання FoREST Basic line 450 х 300 х 12 мм двостороння жовта (413450)
- Готово до відправки
- Код: TZK1374870
660 ₴
Серія Basic line - це якісний професійний посуд за оптимальною ціною. Обробна дошка бренду FoREST виготовлена із термостійкого HDPE харчового поліетилену високої щільності та оснащена антиковзкими ніжками. Гладка поверхня обробної дошки сприяє ретельному очищенню від залишків продуктів. <\/p>
Кухонна дошка серії Basic line довговічна та не вибаглива у догляді, не схильна до розшарування і розсихання, а також не затуплює ножі. Не поглинає запахів та не вбирає вологу.<\/p>
Бренд FoREST виготовляє обробні пластикові дошки по кольорах відповідно до норм НАССР. Зелену дошку рекомендується використовувати нарызання фруктів та овочів.<\/p>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Forest |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Поліетилен |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 413450 |
| Вага | 1.8 кг |
| Вид | дошка обробна |
| Гарантія, міс | 0 |
| Додатково | перед першим використанням промити мильним розчином і сполоснути проточною водою. |
| Країна виробництва | Польща |
| Кількість дощок в наборі | 1 шт |
| Мoдель | Basic line 450 х 300 х 12 мм двостороння жовта |
| Особливості | двосторонні |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 45 х 30 х 1.2 см |
| Серія | Basic line |
- Ціна: 660 ₴
