влевовправо

Навушники Poly Blackwire 5210 USB-A\/USB-C 3.5 мм Black (8X230AA)
- Готово до відправки
- Код: TZK1363969
6 668 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія Blackwire 5200 призначена для напруженого робочого дня. Ця дротова стереогарнітура оснащена роз'ємами USB-C\/A та роз'ємом 3,5 мм, що дозволяють працювати з різними пристроями. Вона настільки зручна, що ви зможете носити її цілий день.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Poly |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Артикул | 8X230AA |
| Вага | 165 г |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина шнура | 2.17 м |
| Діаметр випромінювача | 32 мм |
| Колір | Black |
| Конструкція | накладні |
| Країна виробництва | Китай |
| Мoдель | Blackwire 5210 USB-A//USB-C 3.5 мм Black |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Особливості | акустичний захист SoundGuard |
| Також шукають | з регулятором гучності |
- Ціна: 6 668 ₴

