влевовправо

Навушники Lorgar Noah 101 Gaming 3.5 мм White (LRG-GHS101W)
- Готово до відправки
- Код: TZK1328775
1 533 ₴
+380 (99) 371-29-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
геймерські (ігрові), дротове, Jack 3.5 мм, закриті, Випромінювач - 40 мм, 32 Ом, чутливість - 113 дБ, 20 - 20000 Гц, тип випромінювача - динамічний, 2.0, з мікрофоном, Спрямованість мікрофона - всеспрямований, Матеріал амбушур - шкірозамінник, довж
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Колір | Білий |
| Тип випромінювача | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Jack 3.5 мм |
| Акустична тема | закриті |
| Артикул | LRG-GHS101W |
| Вага | 245 г |
| Виробник | Lorgar |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина шнура | 2 м |
| Діаметр випромінювача | 40 мм |
| Діапазон відтворюваних частот | 20 - 20000 Гц |
| Конструкція | повнорозмірні |
| Конструкція мікрофона | винесений |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість jack(ів) | 2 |
| Максимальна сприймана частота мікрофона | 3 кГц |
| Матеріал амбушур | шкірозамінник |
| Мoдель | Noah 101 Gaming 3.5 мм White |
| Мінімальна сприймана частота мікрофона | 100 Гц |
| Наявність мікрофону | з мікрофоном |
| Опір навушників | 32 Ом |
| Особливості | Регулятор гучності |
| Підключення | дротове |
| Підтримка звуку | 2 |
| Рік випуску | 2023 |
| Спрямованість мікрофона | всеспрямований |
| Тип | геймерські (ігрові) |
| Чутливість | 113 дБ |
| Чутливість мікрофона | -42 дБ |
- Ціна: 1 533 ₴





