
Овочечистка Tefal Comfort 14 см (K1291814)
- Готово до відправки
- Код: TZK1244325
396 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
Компанія Tefal - провідний виробник посуду з антипригарним покриттям і світовий лідер із виробництва скороварок, кухонних електроприладів, приладів для приготування їжі та напоїв, прасок і ваг. Tefal прагне до розуміння потреб споживачів і постійного внесення інноваційних рішень. В історії компанії Tefal простежуються яскраві сторінки винахідницьких та інноваційних ідей світового масштабу.<\/p>
Приготування їжі - одне з найбільших задоволень. Кухня - одне з найулюбленіших місць у домі. Саме тому Tefal прагне запропонувати кулінарні рецепти, поради та різні кухонні прилади для найбільшої насолоди цими приємними моментами.<\/p>
Картоплечистка Tefal Comfort<\/p>
- Призначення: для очищення від шкірки<\/li>
- Матеріал: виріб - неіржавка сталь, ручка - пластик<\/li>
- Розміри: довжина - 14 см, ширина - 8 см<\/li><\/ul>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Чорний |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал леза | Неіржавка сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | K1291814 |
| Вага | 45 г |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина чистилки | 140 мм |
| Країна виробництва | Франція |
| Мoдель | Comfort 14 см |
| Можливість мити в посудомийній машині | Да |
| Тип леза | горизонтальне |
| Ширина чищення | 84 мм |
- Ціна: 396 ₴




